Gepard

Máme pro Vás zvýhodněné podmínky úvěrů
a nejnižší úrokové sazby!
Přemýšlíte, jak maximalizovat své šance na získání nejlepší hypotéky?
Srovnejte si hypotéky v této přehledné hypoteční kalkulačce.
Sejděte se s makléřem naší partnerské společnosti GEPARD FINANCE, poradí vám.
Schůzka je nezávazná a zdarma. Získejte tu nejvýhodnější hypotéku.

Realitní komora
Zelené rezidence

Výkup nemovitostí
Hledáme makléře
Úvěrová kalkulačka
Právní servis
CUZK

Prodávám

Chcete prodat nebo pronajmout Vaši nemovitost? Rádi Vám poskytneme naše komplexní služby. Napište nám e-mail na adresu info@realityvolny.eu, nebo nám zavolejte na telefon +420 773 112 118 , nebo +420 773 880 115. Naši makléři se Vám budou ihned ochotně věnovat.

Po odeslání e-mailu, Vás bude kontaktovat makléř aby s Vámi dohodl nezávaznou schůzku případně telefonickou konzultaci, pomůže Vám připravit veškeré náležitosti spojené s prodejem či pronájmem a projedná s Vámi veškeré požadavky tak, aby se nemovitost prodala nebo pronajala podle Vašich požadavků s případným doporučením za co nejkratší dobu.
Nabídka bude  zveřejněna na internetových stránkách www.realityvolny.eu, dále na mnoha realitních serverech a též bude zařazena do tištěné inzerce v realitních novinách a časopisech. Vaše nemovitost bude obratem nabídnuta všem našim klientům jejichž požadavkům odpovídá. Po dohodě s Vámi zajistí makléř prohlídky Vaší nabídky pro vážné zájemce a pravidelně Vás bude informovat o průběhu.

Po vyhledání vhodného kupce nebo nájemce zajistíme všechny právní úkony, od složení rezervační zálohy až po podpisu kupní nebo nájemní smlouvy a následné předání nemovitosti. Zajistíme za Vás všechna nezbytná jednání s úřady, včetně zajištění všech úkonů na katastrálním úřadu a zpracování daně z převodu nemovitosti.

© Reality Volný 2012